Zvaniet: +371 67 61 6037

ELEKTROINSTRUMENTU, PNEIMATISKO INSTRUMENTU, DĀRZA UN MEŽA TEHNIKAS REMONTS

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem:

Kādu marku instrumentus remontē „Instrumentu Servisa Centrs”?

Apkalpojam sekojošu elektroinstrumentu markas: Flex, Mafell, Duss, Festool, Protool, Bosch, DeWalt, Einhell, Wegoma, Freud, Virutex, Fein, Holz Her, Bostich, Milwaukee, Black&Decker, Graco, Metabo, Makita, AL-KO.

No dārza tehnikas veicam remontus sekojošām markām: MTD, Murray, Partner, AL-KO, Brill, Einhell, Husqvarna, Castelgarden, Jonsered, Solo, Stihl, Viking, Stiga.

Veicam kompresoru un pneimatisko instrumentu remontus markām: Bostitch, Luna, Paslode, Senco, ABAC, Fini, Schnaider-Druckluft, Holz Her.

Cik ilgi notiek remonta vai apkopes cikls?

Nododot servisā iekārtu vai instrumentu kārtība ir sekojoša, Jums tiek izrakstīta remonta kvīts, pēc diagnostikas veikšanas klients tiek sazvanīts un informēts par detaļu un darba izmaksām, kā arī remonta veikšanas laiku.

Ja detaļas ir iespēja iegūt Latvijā uzreiz, remonts ilgs 2-10 darba dienas(atkarībā no sezonas slodzes), ja kāda no detaļām nav pieejamas, tad remonta beigu datums atkarīgs jau no piegādes laika konkrētai detaļai. Mēdz būt dažādi, detaļu piegāde var ilgt no 3-5 darba dienām un līdz pat 2-3 nedēļām, reizēm arī ilgāk, gadījumā ja modelis ir reti sastopams.

Sezonā dažu instrumentu grupām apkopes un remonta laiks var palielināties sakarā ar lielo noslogojumu.

Ar kādām izmaksām jārēķinās nododot instrumentu remontā?

Pēc diagnostikas veikšanas paliek klienta ziņā, veikt instrumenta remontu vai nē. Ja klients atsakās veikt remontu, instruments tiek atdots atpakaļ izjauktā veidā. Maksa par diagnostiku atkarīga no instrumenta tipa un sarežģītības pakāpes. Ja klients izvēlās remontēt instrumentu, diagnostikas maksa netiek piemērota, jo ietilpst jau remonta izmaksās.

Ja instrumentu neatmaksājas remontēt, kur nopirkt līdzīgu vai identisku modeli?

"Instrumentu Servisa Centrs" piedāvā apmeklēt un izvēlēties preci no interneta kataloga eInstrumenti.lv - lielākais instrumentu,... . Piedāvājumā ir dažāda pielietojuma un marku instrumenti, iekārtas.

Vai saremontētajam instrumentam ir garantija?

Paveiktajam darbam un nomainītajām detaļām nodrošinām 3 mēnešu garantiju.

Ko darīt kamēr instruments ir remontā, bet iesāktais darbs jāpabeidz?

"Instrumentu Servisa Centrs" piedāvā instrumentu un tehnikas nomu, līdz ar to klientam nav dīkstāve un iesāktie vai nepabeigtie darbi neapstājas uz instrumenta remonta laiku. Šinī gadījumā īres maksa klientam ir 50% zemāka nekā standarta nomas cena.